ODK – Zima w mieście 2019

ODK – Zima w mieście 2019

Informacja

Z przeprowadzonych zajęć i imprez dzieciom i młodzieży zorganizowanych przez ODK SM w ramach akcji „Zima w mieście – 2019” w dniach od 21.01. do 01.02.2019 r.

W pierwszym dniu po przywitaniu i przedstawieniu programu dzieci zostały podzielone na 4 grupy wiekowe, następnie wystąpiły „Wiolinki” i dzieci wykonywały „Logo grupy”. Kolejny dzień to interesujący spektakl pt. „Droga do Betlejem” przygotowany przez Teatr „Czrevo”. Wycieczka autokarowa do Ciechanowca (Miejska Biblioteka Publiczna) gdzie dzieci obejrzały teatrzyk oraz uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach teatralnych. Miało też miejsce kino sferyczne z projekcją interesujących filmów. „Wesoły karnawał” to gry, tańce, konkursy i zabawy z animatorami ze „Strefy Imprez”. Pyszne desery w Kawiarni „Hajduczek” to kolejna niespodzianka. Wycieczka do Białegostoku do Centrum Zabawy Morza i Lądy to bardzo udany wyjazd, gdzie można było hasać do woli na: rekinie rodeo, dmuchańcach, easyrollerach, kulach wodnych i łódeczkach.

Jak zawsze codziennie była „Zumba” oraz wiele konkursów plastycznych i muzycznych, rozgrywek szachowych oraz najsmaczniejszych kanapek w wykonaniu pań z UTW. Na zakończenie odbył się „Karnawał z Myszką Minnie” czyli: zabawy z animatorami, świąteczne tańce i zabawy, modelowanie baloników, śnieżynki i klauny zabawiały wszystkie dzieci po czym wręczono drobne upominki, był też słodki poczęstunek i dyskoteka. W zajęciach i imprezach uczestniczyło ok.70 dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

Galeria zdjęć


Inne informacje

  • 19 lipca odbył się festyn na którym zbierano pieniądze na leczenie Filipka i Kubusia, poniżej relacja fotograficzna z tego wydarzenia 🙂

  • Wytyczne Dla Osiedlowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielsku Podlaskim do prowadzenia zajęć

  • Spotkali się ludzie kultury, sportu i wspomagający ciężko chorych Miła uroczystość, miała miejsce 6 sierpnia br. w bielskim Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej. Była to Spotkanie, podczas której nagrodzone zostały osoby za wieloletnie działanie na rzecz wspomnianych dziedzin, ale też zaprezentowana została poezja emerytowanej nauczycielki Weroniki Mielczarek, podczas jej benefisu, który cieszył się wielkim aplauzem

>> Opublikowano: 26 lutego 2019
TEST
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku Podlaskim © 2019
Designed by: e-MIKE.pl