ODK – Lato w Mieście 2019

ODK – Lato w Mieście 2019

Informacja

Akcja ph. „Lato w mieście-2019” w Osiedlowym Domu Kultury SM rozpoczęła się 24 czerwca i trwała do 05 lipca 2019. W zajęciach i imprezach przygotowanych przez ODK uczestniczyło codziennie ok.120 dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

Atrakcji było jak zawsze wiele bo były zajęcia plastyczne i wokalno-muzyczne w formie zabawowej. Wielkim zainteresowaniem i aktywnym uczestnictwem cieszyły się zajęcia taneczne – zumba oraz tańce integracyjne.

Były też konkursy sprawnościowe i szukanie „Karteczek szczęścia” gra w piłkę oraz pyszne lody tradycyjne. „Wakacyjne igraszki” w Amfiteatrze i na Placu zabaw przy ODK to cykl 4 imprez .

Była możliwość „hasania” na dmuchanych atrakcjach, animacje dla dzieci, wata cukrowa, wakacyjny makijaż, wielkie bańki mydlane itp. Dużą atrakcją była wycieczka autokarowa do Białegostoku i pobyt w Centrum Zabaw ”Morza i Lądy”.

Kolejna wycieczka do „ Rancza na Sówce” w Bujence, zabawy i warsztaty z animatorami, wycieczka po alpakarni i spacer z alpakami oraz malowanie twarzy. W Sali widowiskowej ODK dzieci miały okazję w specjalnym kulistym namiocie obejrzeć kino sferyczne.

Na zakończenie akcji wszystkie dzieci urządziły Bal Przebierańców, odbył się też konkurs piosenki oraz pokazy tańca grupy „Revolt”, a organizatorzy wręczyli upominki, był też słodki poczęstunek i dyskoteka.

 

Galeria


>> Opublikowano: 8 lipca 2019
TEST
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku Podlaskim © 2019
Designed by: e-MIKE.pl