Aktualności Osiedlowy Dom Kultury

LATO W MIEŚCIE 2023

                                                    Informacja

z prowadzonych zajęć i imprez zorganizowanych przez Osiedlowy Dom Kultury SM w dniach 27.06 – 08.07. 2023 ph. „Lato w mieście-2023”

         W tym roku w półkoloniach wakacyjnych uczestniczyła rekordowa liczba dzieci bo przeszło 150 osób w wieku 6-16 lat.

 

Tradycyjnie w pierwszym dniu po powitaniach i przedstawieniu regulaminu, dzieci podzielone zostały na 6 grup, następnie po zapoznaniu się grupy wykonywały „Logo grupy”.

W kolejnym dniu odbyła się prelekcja oraz pokazy  Policji i Państwowej Straży a potem pełny relaks czyli „Karaoke po angielsku”.

W deszczową trochę środę odbyła się atrakcyjna wycieczka autokarowa do „FABRYKI MISIA” w Białymstoku (Centrum Zabaw dla Dzieci).

W ramach „Wakacyjnego kina” dzieci obejrzały film animowany pt. „Rysiek-super wróbel” w kinie miejskim. Po tej atrakcji kolej na „ochłodę” spacer do parku i „Lody tradycyjne u p. Jankowskich”

W tym dniu królował taniec i piosenka w wykonaniu grupy animacyjnej „ANJO”

Drugi tydzień rozpoczął się „Piknikiem” na placu zabaw przy ODK SM.  Były gry i zabawy animacyjne, „Wakacyjny makijaż” (malowanie twarzy), animacje z grupą „STACYJKOWO”, oraz „Kolorowa wata cukrowa” dzięki Stowarzyszeniu „Bielskie Babeczki” i panu Andrzejowi Zdanowiczowi.

Kolejny dzień to bardzo atrakcyjny film w ramach „Wakacyjnego kina” w BDK –film pt.”Po prostu super”. Następnie konkurencja sprawnościowo-logistyczna „Karteczki szczęścia”. (Park Miejski)

Upalna środa to kolejna wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki w Dorożkach „Lądy, morza, oceany” a tam mnóstwo atrakcji: baseny wodne, zjeżdżalnie, park linowy, łódeczki i kule wodne oraz zwiedzanie Muzeum Morza.

„Do zobaczenia…” (finał półkolonii)

– Wielki Konkurs Przebierańców  (ocena i glosowanie)

– wręczenie nagród „przebierańcom” a pozostałym „Wakacyjne pączki”

– ”Karaoke po polsku” – grupa animacyjna  „ANJO”

GALERIA

 

 

Back To Top